Доступність посилання

ТОП новини

Президент вважає передумовою круглого столу з урядом та коаліцією остаточно опрацьований та юридично бездоганний закон про Кабмін


Тим часом парламент розробляє законопроект про внесення змін до закону про Кабмін. Голова Верховної Ради наголосив, що для ухвалення цього законопроекту треба, щоб наявний закон про Кабмiн набув чинності.

Про це заявила речниця Віктора Ющенка Ірина Ванникова.

«Насамперед ідеться про остаточне ухвалення закону „Про Кабінет Міністрів“ відповідно до процедури, чітко виписаної в Конституції та Регламенті Верховної Ради. Ухвалення цього закону поза законодавчим полем істотно звужує фундамент для продуктивного діалогу. Президент наголошує: юридично бездоганний закон про Кабмін є запорукою продуктивного діалогу під час круглого столу і стане однією з його відправних точок», — сказала Ванникова.

Тим часом парламент розробляє законопроект про внесення змін до закону про Кабмін.

Про це заявив голова Верховної Ради Олександр Мороз.

За словами спікера, в цьому законопроекті виключені положення, що суперечать Конституції України.

Зокрема, в документі немає норми щодо висунення коаліцією кандидатури прем’єра i міністрів оборони та закордонних справ.

Голова Верховної Ради наголосив, що для ухвалення цього законопроекту треба, щоб наявний закон про Кабмін набув чинності.

Верховна Рада подолала вето Президента на Закон «Про Кабінет Міністрів України» 12 січня. Через тиждень Віктор Ющенко ще раз ветував цей закон, пояснивши, що поданий на підпис документ відрізняється від тексту, який ухвалив парламент. Мукачівський міський суд заборонив спікерові підписувати закон. А генпрокурор Олександр Медведько оскаржив це рішення в апеляційному суді Закарпатської області.
XS
SM
MD
LG