Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Чи подорожчають залізничні квитки? Чому руйнуються стіни кіностудії "Укртелефільм"? Де виростають діти, народжені у в’язницях?


Ірина Біла Київ, 7 лютого 2007 (RadioSvoboda.Ua) –Подорожчання залізничник квитків, заплановане Міністерством транспорту і зв’язку з 1 березня, можуть скасувати.

Як інформує газета “Комерсант-Україна”, буде проведена перевірка обґрунтованості подорожчання тарифів на проїзд. Але остаточно все з’ясується десь за тиждень.

Якщо заробітчани, що проїздили через Київ транзитом, не погоджувалися платити “данину” вокзальним рекетирам, їх жорстоко били і відбирали всі гроші. Як пише газета “Факти”, правоохоронці затримали банду, котра упродовж двох місяців тероризували заробітчан. Однак її лідер, кримінальний авторитет на прізвисько Бабай, намагаючись відновити злочинний бізнес, стверджує, що у нього високі покровителі в міліції. Двері ще одного державного підприємства днями впали під «спів» будівельної «болгарки». Цього разу — на кіностудії «Укртелефільм», що в Києві. Передували такому розвитку подій численні перевірки кіностудії, після яких директор «Укртелефільму», лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Олег Бійма потрапив у лікарню, а колектив готується до звільнень. Подробиці розповідає газета “Україна молода”. У цьому ж числі видання зазначає, що близько сотні українських малюків нині навіть не здогадуються, що їхні перші роки життя минають у СІЗО та жіночих колоніях. Від самого народження такі діти проводять за колючим дротом три роки. Звісно, якщо маля не забирають родичі жінки, але таке трапляється рідко. Але після трьох років маля переїздить до дитячого будинку. У такій колонії побував кореспондент “України молодої”. Його репортаж – в сьогоднішньому числі газети. Чи має право медичний працівник пропагувати серед пацієнтів свої релігійні переконання? Як пише видання “Сейчас”, в Україні притягти до відповідальності медика за етичні порушення практично неможливо. А звільняти лікаря лише через висловлені ним власні релігійні погляди законодавство не дозволяє. Кожен другий українець бодай раз у житті намагався розбагатіти, перекреслюючи числа в лотерейному квитку. Але чи зробив виграш щасливим хоча б одного гравця? З деякими прикладами, коли раптове грошове щастя виливалося в біди, розповідає “Газета по-київськи”. Стаття називається “Не дай Бог виграти мільйон!”
XS
SM
MD
LG