Доступність посилання

ТОП новини

Польща відкидає звинувачення Азарова, що Варшава начебто не консультувалась з Києвом щодо розміщення на своїй території антиракетного радару США


На початку тижня в інтерв’ю на одному з телеканалів перший віце-прем’єр України зазначив, що існування поряд з Україною американських протиракетних систем не додасть аргументів прихильникам вступу країни до НАТО

Посол Польщі в Україні Яцек Ключковський заявив: “Ми, знаючи особливості українського політикуму, попросили [повідомити] про зустріч радника прем’єр-міністра з міжнародних питань – пана Анатолія Максимовича Зленка. І відбулась ця зустріч, де пані Яковяк представила польське бачення цього проекту. Ми запевнили українських партнерів і пана радника прем’єр-міністра, і представників РНБОУ, і МЗС про те, що ми готові інформувати Україну, якщо ми будемо підходити до рішень у цьому питанні. Мабуть, Анатолій Максимович не встиг поінформувати Миколу Яновича Азарова”.

На початку тижня в інтерв’ю на одному з телеканалів перший віце-прем’єр України зазначив, що існування поряд з Україною американських протиракетних систем не додасть аргументів прихильникам вступу країни до НАТО. За його словами, можливе розміщення цих об’єктів становить агрозу для України.

Тим часом міністр оборони Анатолій Гриценко напередодні зазначив, що уряд ще не сформував офіційної позиції щодо наміру США.

Наприкінці січня Польща і Чехія отримали пропозиції розташувати американські протиракетної системи оборони на своїй території.
XS
SM
MD
LG