Доступність посилання

ТОП новини

Без тепла та води можуть залишитись щонайменше 7 міст і 4 райони Дніпропетровщини


Компанія «Дніпрообленерго» збирається знеструмити за борги комунальні підприємства, які цього року розрахувались не більш як за 40 відсотків спожитої електроенергії. Знеструмлення призначили на 19 лютого. У компанії «Дніпрообленерго» сподіваються, що за менш ніж тиждень, який лишився до цієї дати, комунальники почнуть розраховуватись.


Компанія «Дніпрообленерго» збирається знеструмити за борги комунальні підприємства, які цього року розрахувались не більш як за 40 відсотків спожитої електроенергії.

У списку підприємств, яким можуть припинити постачати електрику, — теплопостачальні та водопостачальні організації Дніпропетровська, Марганця, Орджонікідзе, Жовтих Вод, Нікополя, а також водовід «Дніпро — Західний Донбас», який забезпечує питною водою весь шахтарський регіон області.

За інформацією виконувача обов’язків директора зі збуту енергії «Дніпрообленерго» Ігоря Корниленкова, зараз енергетики надсилають листи-попередження своїм боржникам.

Знеструмлення призначили на 19 лютого. У компанії «Дніпрообленерго» сподіваються, що за менш ніж тиждень, який лишився до цієї дати, комунальники почнуть розраховуватись.

Раніше сьогодні Прем’єр-міністр Віктор Янукович заявив, що вважає тарифи на житлово-комунальні послуги на Дніпропетровщині невиправдано завищеними.

За словами голови уряду, йдеться також про Херсон, Київ і низку міст Закарпатської області.

Розпочинаючи засідання уряду, Янукович не виключив порушення кримінальних справ за фактом необґрунтованого підвищення тарифів.

«Ми не допустимо, щоб нечисті на руку ділки наживалися, штучно завищуючи тарифи на житлово-комунальні послуги. Інформацію про те, що в деяких регіонах України складається подібна практика, ми з вами знали. А отримали ми її наприкінці минулого року. І я особисто неодноразово підкреслював: я був упевнений у тому, що перевірка, яку ми проводили, дасть результати і висвітлить дійсну ситуацію щодо цього питання», — заявив прем’єр.

Інформацію про правомірність ухвалення відповідних рішень у регіонах, за його словами, збирала спеціальна робоча група від уряду та Генпрокуратури.

Із осені минулого року майже в усіх регіонах України влада почала збільшувати тарифи на житлово-комунальні послуги.

У Києві ці тарифи спочатку зросли у 3,5 рази. Минулого тижня Київрада розпорядилася знизити ціни. За цим рішенням тарифи від 1 грудня мають зрости не більше, ніж удвічі порівняно з первісними.
XS
SM
MD
LG