Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Скільки українців хотіли б працевлаштуватися закордоном? Де в Україні найчистіша вода? А де найбрудніша? Скільки способів захисту оберігатимуть від підробок нові закордонні паспорти?


Ірина Біла Київ, 2 березня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Сьогодні в Україні близько 4 мільйонів кваліфікованих працівників шукають кращої долі закордоном. Як пише газета “Голос України”, станом на 1 січня 2007 року чисельність населення України становила понад 46 мільйонів. Порівняно з даними річної давнини, “мінус” майже 300 тисяч. Демографічна ситуація сягнула критичної межі, переконані журналісти. Розв''язання цієї та інших проблем можна лише через реалізацію стратегії національної безпеки. Іншого вибору не дано, наголошується в статті. І буде шкода, якщо проґавимо чудовий шанс.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я стверджують, що через уживання неякісної води кожен десятий житель планети страждає від серцево-судинних захворювань та жовчнокам’яних недуг. Спеціалісти провели аналізи якості води в різних державах. Україна опинилася на 85 місці. Найчистішу воду п’ють жителі західних областей, а найбруднішу — на Дніпропетровщині та Запоріжжі. Добра вода — проблема національної безпеки. Де її п’ють, там найбільше довгожителів, підсумовує в “Газеті по-українськи” Дмитро Савчук, завідувач лабораторії захисту від шкідливої дії вод Інституту гідротехніки та меліорації. Через місяць українці отримуватимуть закордонні паспорти нового зразка, інформує читачів газета “Сегодня”. Вони матимуть новий колір обкладинки, з’явиться 16 способів захисту. На другу сторінку буде нанесене кілька шарів спеціальної хімречовини, куди лазерним променем заноситимуться всі дані про громадянина, в тому числі і фото. Відтак підробити паспорт буде практично неможливо. Про інші особливості – в статті “Нові закордонні паспорти через місяць посиніють”. Дзвінки читачів на пряму телефонну лінію “Фактів” з Віталієм Кличком розпочалися задовго до приїзду боксера в редакцію і продовжувалися кілька днів. Що ж найбільше цікавило людей – про це на першій та п’ятій шпальтах видання. За півстоліття жінка на телебаченні не лише стала профі у так званих “суто чоловічих” темах, а й зайняла стратегічно важливі позиції у менеджменті телеканалів. Із запитаннями про роль жінки на телебаченні газета “День” вирішила звернутися до тих, хто бере безпосередню участь у формуванні телепростору і диктує закони його функціонування. Ознайомитися з їхніми спостереженнями можна в матеріалі “Емансипація на ТБ”.
XS
SM
MD
LG