Доступність посилання

ТОП новини

Екс-президент Республіки Польща Олександр Кваснєвський сьогодні відвідує Дніпропетровськ


Його поїздка відбувається у рамках так званого «Європейського дебатного форуму».

Його поїздка відбувається у рамках так званого «Європейського дебатного форуму».

У Палаці студентів колишній президент Польщі зробить доповідь на тему "Перспективи вступу України в ЄС".

Організатори цього візиту – члени об’єднання, яке зветься «Ялтинською Європейською Стратегією». Це – міжнародна неурядова мережа, що поєднує депутатів парламентів, лідерів бізнесу й учених із провідних країн миру й ставить метою входження України в ЄС. Його засновник – бізнесмен Віктор Пінчук.

Менеджер проектів «Ялтинської Європейської Стратегії» Олена Рибалко каже, що «Європейський дебатний форум» – це відкрита публічна дискусія за участі української влади й громадськості, що охоплює теми взаємодії України і Європейського Союзу».

Визначили три теми публічної дискусії: «Перспективи вступу України в ЄС», «Чому Україна потрібна ЄС?», «Що необхідно в даний момент робити Україні і ЄС?».

Під час заходу Олександр Квасьневский планує поділиться своїми думками щодо розширення співробітництва України і ЄС й відповість на питання аудиторії. До Палацу студентів Дніпропетровського національного університету запросили місцевих політиків і політологів, представників громадських організацій.

Ніяких особливих приготувань і заходів безпеки не вживали. Цього разу немає і купи біг-бордів з вітальними словами до представників Польщі, як це було під час минулого візиту Квасьневського, коли він був іще Президентом і приїздив до Дніпропетровська з Кучмою відкривати центр співпраці «Квасневський- Кучма».

«Європейський дебатний форум» відбудеться у трьох найбільших містах України — завтра пан Квасьневський їде до Донецька.
XS
SM
MD
LG