Доступність посилання

ТОП новини

СБУ отримала нове звернення народних депутатів із новими даними для з’ясування фактів корупції з боку судді Конституційного Суду Сюзанни Станік


Наразі триває перевірка попереднього звернення кількох депутатів про придбання й реалізацію нежитлових приміщень і земельних ділянок одним із близьких родичів судді Станік. Як повідомляє в четвер Служба безпеки України, матеріали цієї перевірки за запитом Генеральної прокуратури надішлють до неї вже цього ж дня для попереднього вивчення й ухвалення рішення. Так СБУ відреагувала на заяву в четвер виконувача обов’язків Генерального прокурора Віктора Пшонки, що інформація про отримання хабара суддею Станік є сфальсифікованою.


57 депутатів водночас вимагають прискорити перевірку такої інформації, повідомила прес-служба СБУ.

Наразі триває перевірка попереднього звернення кількох депутатів про придбання й реалізацію нежитлових приміщень і земельних ділянок одним із близьких родичів судді Станік.

Як повідомляє в четвер Служба безпеки, матеріали цієї перевірки за запитом Генеральної прокуратури надішлють до неї вже цього ж дня для попереднього вивчення й ухвалення рішення.

Так СБУ відреагувала на заяву в четвер виконувача обов’язків Генерального прокурора Віктора Пшонки, що інформація про отримання хабара суддею Конституційного Суду Сюзанною Станік є сфальсифікованою.

«Проведеною перевіркою встановлено, що оприлюднена в інтернет-публікаціях інформація щодо незаконного набуття Станік прав власності на житлові приміщення, а також отримання хабара від заступника міністра Кабінету Міністрів України (Олени) Лукаш є сфальсифікованою. Ознайомленням з зібраними Службою безпеки матеріалами встановлено, що вони не містять будь-яких об’єктивних даних про отримання суддею Станік хабара або вчинення нею інших корупційних дій», — заявив Пшонка.

У середу Служба безпеки України ще раз повідомляла, що інформація про можливі корупційні чи злочинні дії судді Станік «знайшла часткове підтвердження».

Але йшлося не про отримання хабара самою Станік, про що писали інтернет-видання і що заперечує Генпрокуратура, а про те, що один із близьких родичів судді за останні кілька років отримав земельні ділянки й квартири в Ялті і Києві, а також кілька дорогих автомобілів на загальну суму близько 12 мільйонів доларів.

Генпрокуратура раніше вже заперечувала отримання хабара самою Станік, але не заперечує даних про її родичів.

Матеріали до теми:

• “Двійка всім”: чи вплине на українських політиків резолюція ПАРЄ? • ПАРЄ закликала Україну вирішити конфлікт через вибори або через компроміс • Все крутиться довкола Конституційного суду; Мішель Платіні: «Польща і Україна заслужили цей чемпіонат» (європейська преса) • «…Верховна Рада буде неповноважною» — адвокат Сергій Власенко • Мандатом по парламенту
XS
SM
MD
LG