Доступність посилання

ТОП новини

МЗС України рішуче засуджує будь-які прояви екстремізму з боку неурядових військових формувань у Лівані


Починаючи з неділі, в Лівані відбуваються криваві сутички між урядовими військами та угрупованням “Фатх аль-Іслам”.

Про це мовиться в коментарі речника Міністерства закордонних справ України МЗС України Андрія Дещиці щодо збройного протистояння в районі табору палестинських біженців „Нагр Аль-Барід” в Лівані між бойовиками угруповання „Фатх Аль-Іслам” та армійськими підрозділами.

За словами Дещиці, МЗС України рішуче засуджує будь-які прояви екстремізму з боку неурядових військових формувань у Лівані, які загрожують дестабілізацією ситуації в країні і близькосхідному регіоні в цілому.

“Ми сподіваємося на якнайшвидше припинення кровопролиття та нормалізацію ситуації довкола табору палестинських біженців „Нагр Аль-Барід” у контексті зусиль керівництва Лівану, спрямованих на забезпечення стабільності та злагоди в країні, недопущення розгортання конфліктів на політичному, релігійному чи етнічному підґрунті”, - відзначає МЗС України.

У вівторок зранку відновилися сутички між урядовими військами та угрупованням “Фатх-аль-Іслам”. Воно базується в таборі палестинських біженців поблизу міста Тріполі на півночі країни.

Війська обстрілюють позиції ісламістів у таборі біженців поблизу міста Тріполі.

Упродовж трьох днів боїв з обох сторін загинули близько 60 осіб.

Учора в столиці Лівану Бейруті вибухом були поранені шестеро місцевих мешканців. Вибух стався в районі Вердун, де розташований російський культурний центр. Росіян серед потерпілих немає.

Сполучені Штати, Великобританія та Німеччина, яка головує в Євросоюзі, висловили підтримку ліванському урядові в його боротьбі з екстремістськими угрупованнями.

Матеріал до теми:

• Бойовики з «Аль-Каїди» ведуть бої з армією Лівану на півночі країни.
XS
SM
MD
LG