Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Які теми дозволяють політикам підвищувати свій імідж? Чи подорожчає відпочинок у Криму? Чому на міжнародному книжковому ярмарку українців представляли... музиканти?


Ірина Біла Київ, 23 травня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – У політиці є дві вічні теми, що дозволяють збільшувати спекулятивну вартість іміджу. Маленька переможна війна і «не допустимо розколу нашої держави». Відтак українським політикам доводиться до хрипоти сперечатися, хто ж розколює країну. Як переконує дописувач “Газети 24”, політики, безумовно, розумні люди, але, на щастя, не політика домінує в житті кожної людини. І тільки-но ми спускаємося на рівень сім’ї, школи, університету і навіть вагонного купе, виявляється, розколу не існує. А те, що в деяких місцях нетолерантно ставляться до співгромадян, – просто ознака дуже потужної пропагандистської машини, наголошується в статті “Каламутимо воду!”

Уже кілька років єдина національна судноплавна компанія АСК “Укррічфлот” стримує агресивні атаки рейдерів, стверджує газета “Голос України”. У компанії кажуть, що знають замовника. Це російська фінансова бізнес-група, про яку також знають у Генеральній прокуратурі України. Подробиці протистояння – в статті “На прицілі рейдерів не тільки флот, а й імідж країни”.

У цьому сезоні для курортників без путівок і з не тугими гаманцями дві головні новини – приємна і не дуже. Як стверджує газета “Сегодня”, ціни на оренду житла в приморських містах і селах підскочать майже на 10%. Також очікується великий наплив відпочивальників. Природа невичерпної тяги пострадянських народів до Криму, де ціни не збігаються з рівнем послуг і сервісу, лишається для газетярів загадкою. 52-ий міжнародний книжковий ярмарок у Варшаві міг стати знаковим для України. Адже українців нарешті запросили сюди почесними гостями. Та, як стверджує газета “Україна молода”, головними на цьому книжковому ярмарку для України, на думку вітчизняних чиновників, були танці. Бо танцюристів і співаків за державний кошт сюди привезли силу-силенну. Натомість жодному письменнику й видавцеві з державних коштів не було оплачено ані дорогу, ані проживання в готелі. Про це йдеться в матеріалі “Тіхо! Ідьот Табачнік!”. Катерина Ющенко прилетіла в Канни без сім’ї на кілька днів. Вона побувала на відкритті фестивалю, пройшла по червоній доріжці, зустрічалася з кінопродюсерами Угорщини і Польщі. Як пише газета “Факти”, вперше в рамках Каннського фестивалю з розмахом презентували українське кіно.
XS
SM
MD
LG