Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк запевнив Німеччину, що Україна залишатиметься надійним партнером у сфері транзиту енергоносіїв до країн Європи


Сьогодні міністр закордонних України зустрівся з Федеральним міністром економіки і технологій ФРН Міхаелем Ґлосом.

Сьогодні міністр закордонних України зустрівся з Федеральним міністром економіки і технологій ФРН Міхаелем Ґлосом.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Яценюк і Ґлос обговорили питання торговельно-економічного співробітництва між двома країнами.

Міністр закордонних справ України відзначив, що Німеччина продовжує обіймати перше місце серед країн світу за обсягом прямих іноземних інвестицій в економіку України. „Але ми зацікавлені рухатися далі, готувати та реалізовувати нові інвестиційні проекти із залученням німецьких капіталів і передових технологій”, - сказав Арсеній Яценюк.

Яценюк і Ґлос також обговорили питання енергетичної співпраці, зокрема можливості диверсифікації джерел і маршрутів енергопостачання для забезпечення довгострокових гарантій європейської енергетичної безпеки.

Міністр закордонних справ України запевнив німецьку сторону, що Україна залишатиметься надійним партнером у сфері транзиту енергоносіїв до країн Європи.

У четвер Арсеній Яценюк і міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр обговорили євроінтеграцію України.

Сторони обговорили перспективи підписання нової розширеної угоди між Україною і Європейським Союзом на заміну угоді про партнерство й співпрацю.

Яценюк зазначив, що Україна ставить перед собою реальні завдання, яких можна досягти в процесі євроінтеграції, зокрема, вільне переміщення громадян, доступ до ринків, участь в інфраструктурних проектах, транспортні перевезення, освітні й обмінні програми для студентів і молоді.

Сторони висловили задоволення динамікою україно-німецьких двосторонніх відносин і рівнем політичного діалогу. Арсеній Яценюк запросив Франка-Вальтера Штайнмайєра відвідати Україну з візитом у зручний для нього час.

Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк перебуває у Німеччині з офіційним візитом.
XS
SM
MD
LG