Доступність посилання

ТОП новини

Журналіст «5-го каналу» Володимир Ар’єв заперечує звинувачення Генпрокуратури у контрабанді наркотиків


Ар’єв пов''язує ці звинувачення зі своєю професійною діяльністю.

Ар’єв пов''язує ці звинувачення зі своєю професійною діяльністю.

За повідомленням «5-го каналу», прес-секретар звільненого указом Президента з посади генпрокурора Святослава Піскуна Олена Рубцова зачитала кореспондентам «5-го каналу» заяву, у якій звинуватила канал в упередженому висвітленні діяльності Генпрокуратури.

Вона пов’язала це з «розслідуванням кримінальної справи про контрабанду наркотиків через кордони Німеччини, Польщі та України громадянами Володимиром Ар’євим та Наталкою Фіцич, які співпрацюють з „5-м каналом“».

У свою чергу, Володимир Ар’єв заявив, що має намір звернутися до виконувача обов''язктв генерального прокурора Віктора Шемчука з вимогою провести службове розслідування та дати правову оцінку діям працівників Генпрокуратури за поширення неправдивої інформації щодо нього та «5-го каналу».

Журналіст заперечив звинувачення у контрабанді наркотиків.

«Я вважаю це як використання посадовими особами Генпрокуратури інформації чи даних в особистих цілях з метою тиску на журналістів», – сказав Володимир Ар’єв.

Напередодні, сьогодні зранку прес-служба Генпрокуратури розповсюдила заяву, в якій мовиться без зазначення прізвищ про «двох громадян України, які співпрацюють із „5-м каналом“». У заяві сказано, що справа проти них порушена правоохоронними органами Республіки Польща та розслідується прокуратурою міста Києва.
XS
SM
MD
LG