Доступність посилання

ТОП новини

Словаччина підтримує вступ України в ЄС і НАТО, заявив міністр закордонних справ Ян Кубіш


Про це міністр закордонних справ Словаччини сказав на прес-конференцiї у суботу в Києвi пiсля зустрiчi з главою МЗС України Арсенiєм Яценюком.

Про це міністр закордонних справ Словаччини сказав на прес-конференцiї у суботу в Києвi пiсля зустрiчi з главою МЗС України Арсенiєм Яценюком: «Я хочу пiдтвердити пiдтримку прагнень України вступити в такi структури як ЄС i НАТО. Можливо не завтра, може, колись у майбутньому, але вступ підтримуємо».

За словами Кубіша, для Словаччини, «як сусіда України, важливо, щоб продовжувався процес розширення ЄС. Ми підтримуємо Україну при вступі в ЄС».

У свою чергу міністр закордонних справ України Арсеній Яценюк повідомив, що під час переговорів з Яном Кубішем обговорювалися питання європейської та євроатлантичної інтеграції, хід переговорів щодо укладення нової посиленої угоди між Україною та ЄС, а також спектр питань з енергетичного співробітництва.

У зв’язку зі вступом Словаччини до Шенгенської зони з 1 січня 2008 року Міністр закордонних справ Словацької Республіки Ян Кубіш запевнив у тому, що Словаччина докладатиме зусиль з метою лібералізації візового режиму з Україною, повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України.

У відповідь Арсеній Яценюк подякував Словаччині за послідовну підтримку європейського курсу України та готовність Уряду цієї країни надати практичну допомогу у реалізації Плану дій Україна – ЄС.
XS
SM
MD
LG