Доступність посилання

ТОП новини

Правоохоронці під час футбольного матчу «Динамо» – «Шахтар» діяли в рамках закону


Такий висновок зробили слідчі, які провели службове розслідування. При цьому 12 правоохоронців притягли до дисциплінарної відповідальності

Такий висновок зробили слідчі, які провели службове розслідування.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Микола Куп’янський. При цьому, за його словами, 12 правоохоронців притягли до дисциплінарної відповідальності: «Було визнано, що дії працівників міліції відповідають вимогам закону України «Про міліцію». Але в окремих випадках, дії окремих працівників органів внутрішніх справ були не адекватні тій ситуації, що склалася. За прорахунки в організації охорони в організації правопорядку працівники, посадові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності».

Водночас заступник міністра зазначив, що дії футбольних вболівальників, які брали участь у бійці з правоохоронцями, були незаконними. Щодо цього прокуратура порушила карну справу за фактом хуліганства.

Всього 27 травня, за повідомленням МВС, затримали 22 особи. Про кількість постраждалих в результаті бійки між «Беркутом» та вболівальниками «Динамо» офіційних повідомлень не було. За різними даними, травми отримали близько 100 вболівальників.
XS
SM
MD
LG