Доступність посилання

ТОП новини

У російському Санкт-Петербурзі зібралися політики, підприємці й демонстранти


Кількасот активістів опозиції пройшли містом як «Марш незгодних». Понад 6 тисяч політиків і представників ділових кіл із усього світу зібралися в Санкт-Петербурзі на міжнародний економічний форум. Під час форуму російський Президент зустрівся з колегою з Грузії. Владімір Путін і Михеїл Саакашвілі обговорили поліпшення двосторонніх відносин після року їхнього загострення. Також у місті відбувається неформальний саміт керівників держав — учасниць СНД.

Кількасот активістів опозиції пройшли містом як «Марш незгодних». Такі демонстрації організовує час від часу опозиційне до Кремля об’єднання різноманітних політичних сил «Інша Росія», яке звинувачує Президента Владіміра Путіна в придушенні демократії.

Нинішній марш був дозволений. Раніше міліція кілька разів розганяла такі демонстрації в різних містах Росії.

Один із лідерів опозиційного об’єднання, колишній чемпіон світу з шахів Ґаррі Каспаров заявив, що «Інша Росія» далі засуджуватиме режим Путіна.

Понад 6 тисяч політиків і представників ділових кіл із усього світу зібралися в Санкт-Петербурзі на міжнародний економічний форум.

У його кулуарах Путін планує зустрітися з сотнею чільних закордонних підприємців.

Раніше західні урядовці застерігали, що Росія може втратити іноземні інвестиції, якщо відійде від демократичних реформ.

Під час форуму російський Президент зустрівся з колегою з Грузії.

Владімір Путін і Михеїл Саакашвілі обговорили поліпшення двосторонніх відносин після року їхнього загострення.

Москва може розглянути можливість зняти торговельне ембарго проти грузинських вин і сільськогосподарських продуктів, якщо в двосторонніх відносинах буде «поступ», повідомив речник Кремля.

Також у місті відбувається неформальний саміт керівників держав — учасниць СНД.

У його перебігу, серед іншого, мають зустрітися Президенти Вірменії Роберт Кочарян і Азербайджану Ільгам Алієв у намаганні просунути мирний процес у справі Нагірного Карабаху.
XS
SM
MD
LG