Доступність посилання

ТОП новини

Заступників мера Дніпропетровська покарали за недостатнє реагування на ситуацію зі сміттям


Сьогодні міський голова поклав на них провину за те, що починаючи з нового року місто не може вирішити проблему з брудом.

Сьогодні міський голова поклав на них провину за те, що починаючи з нового року місто не може вирішити проблему з брудом.

Чотирьом заступникам міського голови оголосили суворі догани та позбавили премій на декілька місяців. Наступним кроком, кажуть у прес-службі мера, буде звільнення з посад посадовців, що «довели ситуацію зі сміттям до надзвичайної».

Таке рішення міський голова Іван Куліченко пояснив тим, що його доручення про наведення ладу в місті не виконане. Ще у січні міська влада обіцяла, що за два тижні ліквідує усі стихійні смітники, однак не виконала обіцянки.

У березні в Дніпропетровську підняли квартплату, запровадивши тарифи за вивезення сміття, однак бруду на вулицях і подвір’ях не поменшало.

У міськраді проблему бачать у тому, що норми накопичення і вивезення сміття у розрахунку на одну людину, ухвалені 40 років тому, наразі застаріли, у місті не вистачає техніки для прибирання всього непотребу.

Останніми роками на території Дніпропетровської області щорічно утворюється 4 млн. кубічних метрів побутових відходів, а утилізується тільки десята частина.
XS
SM
MD
LG