Доступність посилання

ТОП новини

Євросоюз: Україна має досягти політичної стабільності, тому для неї важливо провести вибори демократично


Так заявила Комісар ЄС із зовнішніх відносин і політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер після зустрічі в Брюсселі з українським міністром закордонних справ Арсенієм Яценюком. Вона похвалила Україну за поступ у переговорах про посилену угоду з Євросоюзом. У свою чергу Яценюк назвав європейську інтеграцію викликом для України.


Так заявила Комісар ЄС із зовнішніх відносин і політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер після зустрічі в Брюсселі з українським міністром закордонних справ Арсенієм Яценюком.

Вона похвалила Україну за поступ у переговорах про посилену угоду з Євросоюзом.

Ферреро-Вальднер також заявила про повну підтримку вступу Києва до Світової організації торгівлі в найближчому майбутньому і висловила надію, що Україна незабаром розв’яже усі невирішені питання щодо СОТ.

Це, за її словами, прокладе шлях до переговорів України з Євросоюзом щодо зони поглибленої вільної торгівлі.

«Але всього цього, звичайно, не можна досягти без загальної стабільності в політичній ситуації. Тому дуже важливо, щоб вибори 30 вересня пройшли демократично, відповідно до міжнародних стандартів», – наголосила єврокомісар.

У свою чергу Яценюк назвав європейську інтеграцію викликом для України.

За його словами, Україна не вимагає європейських перспектив негайно, а разом із Євросоюзом має спочатку виконати дуже складне домашнє завдання.

Матеріали до теми:

• Комісар ЄС із нетерпінням очікує на вступ України до СОТ • Хав’єр Солана закликав Україну провести вибори демократично
XS
SM
MD
LG