Доступність посилання

ТОП новини

Правоохоронці виявили зловживання з боку посадовців у Дніпропетровському навчально-виробничому центрі, де навесні п’ятеро підлітків-сиріт намагалися вкоротити собі віку


Зокрема, дітям не виплатили загалом 100 тисяч гривень щорічної одноразової допомоги.

Зокрема, дітям не виплатили загалом 100 тисяч гривень щорічної одноразової допомоги.

За інформацією обласної прокуратури, у навчальному закладі не виділялися кошти для придбання одягу та взуття для дітей-сиріт, не виплачувалася заробітна плата на підприємствах, де учні проходили практику, дітям не призначали піклувальників.

Усе це правоохоронці виявили, коли почали розслідувати справу щодо самогубств та спроб самогубства 5-х учнів. Прокуратура виявила договори, у яких керівники підприємств, де учні працювали, повикреслювали пункти щодо оплати праці.

За результатами перевірки, правоохоронці зробили висновок про невідповідність займаній посаді керівника та заступника керівника обласного управління освіти, заступника голови Бабушкінського райвиконкому, з вини якого дітям не призначали піклувальників.

5 спроб самогубств у навчальному закладі сталися в травні. Двох дітей врятувати не вдалося. Півтора місяці влада і керівництво закладу приховувало інформацію про це від громадськості.
XS
SM
MD
LG