Доступність посилання

ТОП новини

Громадяни України можуть відтепер легально працювати в Польщі в усіх галузях економіки і без дозволу на працевлаштування


Отримавши від польського працедавця підтвердження про майбутнє працевлаштування, зареєстроване в відповідному повітовому управлінні праці, громадяни України зможуть легально працювати в Польщі до трьох місяців протягом кожних півроку. За цих умов їм не треба оформлювати дозвіл на працю. Як і раніше, для в’їзду до Польщі і перебування в ній потрібна чинна віза з метою працевлаштування.

20 липня набули чинності поправки до розпорядження Міністерства праці і соціальної політики Польщі, які стосуються громадян третіх країн – її сусідів, тобто України, Білорусі і Росії.

Отримавши від польського працедавця підтвердження про майбутнє працевлаштування, зареєстроване в відповідному повітовому управлінні праці, громадяни України й інших двох держав зможуть легально працювати в Польщі до трьох місяців протягом кожних півроку.

За цих умов їм не треба оформлювати дозвіл на працю.

Як і раніше, для в’їзду до Польщі і перебування в ній потрібна чинна віза з метою працевлаштування.

Її можна отримати в польському консульстві, подавши до нього оригінал згаданого підтвердження з Польщі.

Нові розпорядження розширюють чинність минулорічних, які дозволяли працевлаштування без оформлення дозволу тільки в сільському господарстві.
XS
SM
MD
LG