Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровщина: зміни влади не відбулося


Юлія Рацибарська Дніпропетровськ, 24 липня 2007 р. (RadioSvoboda.Ua) - Дніпропетровщина в очікуванні зміни обласної влади. Ще минулого тижня голова облдержадміністрації Надія Дєєва попрощалась з представниками міст та районів, нарешті сьогодні область мала дізнатися ім’я свого нового керівника.

Атмосфера таємничості та здогадів у будівлі облдержадміністрації панувала упродовж тижня. У всіх на вустах були імена двох ймовірних претендентів на крісло керівника області. Обидві кандидатури не нові й обидві наразі з однієї політичної сили: Юрій Єхануров та Микола Швець.

2 претенденти на крісло: деякі відмінності у біографії

Перший очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію після Помаранчевої революції, другий — за часів Леоніда Кучми. Перший — керівник виборчого штабу «Нашої України» в області, другий — депутат облради за списками «Нашої України».

Сьогодні розв’язка здавалася близькою. На офіційне представлення нового голови облдержадміністрації в залі засідань зібрали усіх керівників і пресу. На столі президії табличка — «Микола Швець». Однак після півторагодинного чекання ніякого представлення так і не сталось.

Представники апарату оголосили,що зібрання скасували. Офіційне пояснення — заступник голови Секретаріату Президента Віктор Бондар, що мав представити нового керівника області, не приїде. Представник апарату Геннадій Константинов:

«Заступник голови Секретаріату Президента України Віктор Васильович Бондар мусив приїхати до нас, провести нараду з організаційно-кадрових питань, але терміново відлетів до Волині».

Залишені троянди

Чиновники облдержадміністрації розходились з наради схвильовані. На столі навіть забули величезний букет білих троянд, призначених новому керівникові регіону. Коментувати зміну влади, яка так не відбулася, ніхто не хотів. Заступник голови облдержадміністрації Віктор Сергєєв відмахнувся, швидко проходячи коридором:

«Я не маю коментарів, не маю коментарів...».

Між тим у керівництві облдержадміністрації змін продовжують очікувати. Минулого тижня Надія Дєєва на зустрічі з керівниками міст та районів області підбила підсумки свого перебування на посаді і, ніби заспокоюючи, зазначила: і на пенсії фахова людина може бути потрібна своєму регіону.

«Дніпропетровщина відбулася як діловий центр України, як економічний базис державності України, як інтелектуальний і кадровий потенціал уже давно. І це зробили не ми з вами... Це зробили наші попередники, які є сьогодні або ветеранами праці, або пенсіонерами, але багато з них продовжують працювати, а головне те, що всі вони займаються справою, яка додає авторитету Дніпропетровщини».

Як призначатимуть на місце незвільненої?

У промові Надії Дєєвої також прозвучало питання: які можуть бути претензії до влади, якщо область повністю виконує програму Президента, постійно нарощує обсяги виробництва, посідає перші місця за обсягами прибутків підприємств й рівнем зарплат.

Поки що все залишається, як було: на офіційному інтернет-сайті облдержадміністрації керівником відомства значиться Надія Дєєва. Не з’являлось повідомлення про відставку і на офіційному сайті Президента.
XS
SM
MD
LG