Доступність посилання

ТОП новини

Нинішні власники будівлі дніпропетровського костелу, які купували віллу для Павла Лазаренка у США, запевняють, що ремонтують, а не руйнують храм


За словами представника компанії зі США, будівельні роботи мають на меті ліквідувати наслідки минулорічної пожежі. Ремонтні роботи й реконструкція передбачають відновлення будівлі в первісному вигляді, заявив представник компанії Dugsbery Incorporated. Дніпропетровські католики заявляли, що будівлю руйнують, аби знищити її архітектурну цінність і пристосувати для власних потреб.

За словами представника компанії зі США, будівельні роботи мають на меті ліквідувати наслідки минулорічної пожежі.

Ремонтні роботи й реконструкція передбачають відновлення будівлі в первісному вигляді, заявив агентству «Українські новини» представник компанії Dugsbery Incorporated.

Римо-католицька парафія Дніпропетровська, яка домагається повернення їй храму, повідомляла, що будівельники вивозять із храму частини даху і склепіння.

Дніпропетровські католики заявляли, що будівлю руйнують, аби знищити її архітектурну цінність і пристосувати для власних потреб.

Нині вони проводять акцію за повернення їм будівлі костелу в центрі міста. Біля будівлі, яка була католицьким костелом до 30-х років минулого століття, стоять 5 наметів.

Компанія Dugsbery Incorporated вважає, що є законним власником будівлі.

Ця компанія зареєстрована у США як торгівець нерухомістю в престижній місцевості Новато під Сан-Франциско в Калифорнії.

Саме через цю фірму свого часу купував собі віллу, яка раніше належала американському акторові Едді Мерфі, з понад 20 кімнатами, бальною залою, п’ятьма басейнами й двома вертолітними майданчиками в цій самій місцевості за 6 мільйонів 750 тисяч доларів колишній Прем’єр-міністр України Павло Лазаренко.

Як повідомляла в часи «справи Лазаренка» у США американська преса з посиланням на спеціального агента ФБР Браяна Ерла, який розслідував цю справу, це була підставна фірма з одним-єдиним банківським рахунком. Її власником був тодішній спільник колишнього прем’єра Петро Кириченко, теж виходець із Дніпропетровська, який потім став головним свідком звинувачення проти Лазаренка.
XS
SM
MD
LG