Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 21:16

Прокуратура перевіряє дитячий будинок-інтернат у Дніпропетровську


Нещодавно одного з вихованців цього закладу, як з’ясували, побила вихователька, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Нещодавно одного з вихованців цього закладу, як з’ясували, побила вихователька, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Два тижні тому один із вихованців, хлопець-сирота, потрапив до лікарні на планові лікувальні процедури. Під час медичного огляду завідувачка відділення виявила синці на тілі дитини. Після заяви до прокуратури правоохоронці розпочали перевірку.

Тепер прокуратура й міліція у справах неповнолітніх з’ясовують, чому одразу після цього інциденту в дитячому будинку не провели медичного огляду.

Виховательку, причетну до інциденту, наразі звільнили з роботи.

У цьому дитячому будинку порушення виявляють не вперше: кілька років тому через нецільове використання коштів звільнили директора, цього року міська прокуратура виявила порушення в організації харчування дітей.

Після інциденту з самогубствами дітей-сиріт в одному з навчально-виробничих центрів міста обласна влада пообіцяла перевірити всі інтернатні заклади Дніпропетровщини.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG