Доступність посилання

ТОП новини

Афганські таліби висловили готовність зустрітися з членами південнокорейської урядової делегації з приводу звільнення заручників


Представники південнокорейського посольства в Кабулі не підтвердили можливості таких переговорів.

Представники південнокорейського посольства в Кабулі не підтвердили можливості таких переговорів.

Переговори між афганськими посередниками і талібами зайшли в глухий кут, бо влада в Кабулі відмовилася виконувати їхню вимогу звільнити кількох ув’язнених повстанців.

Група південнокорейських парламентарів відбула сьогодні до Вашинґтона, щоб домовитися з американською владою про допомогу у звільненні заручників.

23 південнокорейських християнських гуманітарних працівників, із яких 18 жінок, таліби захопили понад два тижні тому, 19 липня, на шосе в афганській провінції Газні.

Двох заручників-чоловіків таліби вже вбили, бо влада не виконала їхніх вимог.

Учора таліби повідомляли, що решта заручників, 21 особа, були живі, але серйозно хворі.

Тим часом командувач військами НАТО в Афганістані генерал Вотел заявив, що сили Північноатлантичного альянсу уважно стежать за ситуацією довкола південнокорейських заручників.

«Це ще один приклад порожніх обіцянок, які таліби проголошують перед народом Афганістану. Південна Корея робила все, щоб допомогти афганцям. У створеному нею госпіталі в Баграмі медичну допомогу отримали майже 250 тисяч афганців», – заявив генерал Вотел у Баграмі під час відеоконференції з журналістами, котрі були у Брюсселі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG