Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 05:39

Партiя Юлії Тимошенко «Батьківщина» стане членом-спостерiгачем у правоцентристській Європейськiй народнiй партiї


«ЄНП дуже задоволена, що ви боретеся за тi самi цiнностi, якi ми пiдтримували пiд час Помаранчевої революцiї», – сказав президент ЄНП Вiльфред Мартенс, виступаючи на мiжпартiйному з''їзді Блоку Юлiї Тимошенко у недiлю в Києві.

Як сказано у повідомленні прес-служби БЮТ, цей крок демонструє, що «Батькiвщина» захищає сучаснi європейськi демократичнi цiнностi i ставить лiдера партiї Юлiю Тимошенко разом з такими лiдерами ЄНП, як: президент Францiї Нiколя Саркозi, прем''єр-міністр Нiдерландiв Ян-Петер Балкененде i канцлер Нiмеччини Анґела Меркель.

«ЄНП дуже задоволена, що ви боретеся за тi самi цiнностi, якi ми пiдтримували пiд час Помаранчевої революцiї», – сказав президент ЄНП Вiльфред Мартенс, виступаючи на мiжпартiйному з''їзді Блоку Юлiї Тимошенко у недiлю в Києві.

Вiльфред Мартенс наголосив, що ЄНП пiдтримує союз «помаранчевих» сил. «Я вiрю, що БЮТ разом із «Нашою Україною» переможе на парламентських виборах i сформує новий демократичний уряд», – сказав вiн.

У свою чергу Юлія Тимошенко подякувала президентові ЄНП за пропозицiю приєднатися до його партiї i винесла це питання на розгляд з''їзду, який висловився за приєднання «Батькiвщини» до Європейської народної партії.

Раніше статус спостерігачів в ЄНП отримали дві українські політичні партії – «Наша Україна» та Народний рух України (лідер – Борис Тарасюк).

Європейська народна партiя – найбiльша партiя Європи, яка об’єднує 69 правоцентристських партій-членів із 37 країн. До ЄНП входять 18 прем’єр-мiнiстрiв, 9 членiв Європейської комiсiї. Вона має найбiльшу фракцiю в Європарламенті (278 членiв).

Матеріали до теми:

• У Києві в неділю відбувся міжпартійний з’їзд політичних партій виборчого Блоку Юлії Тимошенко • Віктор Янукович не бачить альтернативи об’єднанню Партії регіонів із «помаранчевими» в новій Верховній Раді • Олександр Мороз: Соціалістична партія зробить усе, щоб дострокові вибори не відбулися, бо через них Україну «втягнуть до НАТО». • Кілька менших партій приєднуються до Партії регіонів, а їхні лідери – до виборчого списку Партії регіонів • В Україні триває виборча кампанія до дострокових виборів Верховної Ради

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG