Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Хто претендує на прем’єрське крісло після виборів? Де візьмуть комуністи гроші на виборчу кампанію? Чи продовжуватимуть зростати ціни на м’ясо?


Ірина Біла Київ, 16 серпня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Ще до закінчення виборчої кампанії впливові партії і блоки вже визначилися, на які урядові і парламентські посади вони претендуватимуть після перемоги на виборах. Як інформує «Газета 24» серйозні шанси сісти в прем’єрське крісло має Юлія Тимошенко. Від блоку «Наша Україна – Народна самооборона» є аж 5 претендентів. Це: В’ячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Юрій Луценко і Віктор Балога. Про інших претендентів – у статті «Передвиборчі апетити».

Адам Мартинюк припускає, що після виборів комуністи з БЮТом опиняться в опозиції. Про це він заявив в інтерв’ю «Газеті по-українськи». А ще пояснив журналістам, де Компартія візьме гроші на передвиборчу агітацію. Насамперед, це членські внески, прибутки від яких – мінімум мільйон гривень щомісяця. Хоча є й спонсори. Які саме, Адам Мартинюк не уточнив.

Уряд намагається зафіксувати ціни на м’ясо. Але, як пише «Газета по-київськи», позитивний результат навряд чи буде, адже ціни продовжують зростати. І не лише на м’ясо. Газетярі вирішили піти в люди і дізнатися про ситуацію з базарними цінами безпосередньо у продавців. Їхні спостереження і відкриття – у рубриці «В центрі уваги».

«А перевірили, хто був у жіночому платті?» – у публікації під таким заголовком газета «Україна молода» цікавиться, що ж то були за журналістки, які не давали проходу Прем’єру Віктору Януковичу у центральній частині столиці. З’ясувати це газетярам так і не вдалося.

До початку навчального року – два тижні. На шкільних базарах ажіотаж. Особливо серед мам майбутніх першокласників. Деякі з них, як стверджує газета «Голос України», навіть непритомніють. Можливо, від великої кількості товарів, але швидше від цінників. Адже до першого вересня шкільне приладдя подорожчало на чверть. Журналісти разом з батьками вирішили зазирнути до учнівського портфеля і підрахувати, скільки коштує зібрати дитину до школи. Стаття називається «Свято знань з діркою в гаманці».
XS
SM
MD
LG