
Настінні розписи зробив Ян Генрик Розен, художник–баталіст із Варшави. У 1925 році була його перша персональна виставка. Роботи майстра зачарували вірменського архиєпископа Йосифа Теодоровича, який і замовив у майстра настінний розпис у соборі. Фрески виконані у 1925 -1927 роках, і їх називають найціннішими елементами споруди. У зображеннях ликів святих можна впізнати тодішніх сучасників Розена – архиєпископа Теодоровича, молодого митрополита Андрея Шептицького. Настінні розписи Розена можна побачити і в церкві Стрітення у Львові. Його фресками прикрашені десятки храмів у США, де 1982 художник помер.
Унікальні фрески Розена осипаються

Начальник управління охорони історичного середовища Львова Лілія Онищенко розповідає, що за радянських часів з церкви вивезли ікони, а приміщення використовували як сховище національного музею. Відтоді температурний і вологісний режим почав змінюватись. Стінопис вірменської церкви є клеєний і фресковий. Особливо активно осипається клеєний стінопис, каже Лілія Онищенко.
Завдяки англійському реставратору Крісу Кліру у храмі встановили спеціальні датчики, які фіксують коливання температури. Клір позичив містові 4 прилади на рік. А з Міністерством культури та національної спадщини Польщі львів’яни домовляються про фінансування на консервацію стінопису упродовж наступних 2 років. 4 польські та українські реставратори нещодавно закріпили аварійну частини стінопису на південній стіні храму.
Водночас Міністерство культури України не виділило жодної гривні на порятунок унікальної перлини архітектури і малярства.