Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Чому День державного прапора проходить непомітно? Скільки Київ витратив на підготовку урочистостей до Дня незалежності? На чому зараз заробляють найбільші гроші?


Ірина Біла Київ, 23 серпня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Сьогодні втретє синьо-жовтий прапор відзначає свій день. Через близькість до Дня незалежності День Державного прапора проходить відносно тихо – лише цього року кримчани зібралися підняти до свята рекордно великий національний прапор. Однак пересічні українці, як стверджує «Газета 24», в повсякденні часто користуються національною символікою. Стаття називається «Синьо-жовта лихоманка».

Рекорд з підняття найбільшого прапора України, виготовленого дніпропетровськими й подільськими майстринями, зафіксують представники Книги рекордів України, – стверджує газета «Голос України». Полотнище унікального стягу завдовжки 21 і завширшки 14 метрів буксируватиме Чорним морем швидкісний катер на відстань кількох десятків кілометрів, починаючи з Євпаторії. Подробиці – в статті «До Дня незалежності».

16-ту річницю Незалежності України святкуватимуть у Києві 3 дні. На підготовку до свята столиця витратила близько 400 тисяч гривень. Більше про святкові заходи розповідає газета «Діло».

Якщо раніше в Україні найбільші гроші робилися на крадіжці газу, металу, землі і того, що ще на ній лишилося, то нині великі гроші робляться на контрабанді, стверджує газета «Вечірні вісті». Контрабандні потоки замикаються на великих чиновниках силових і не лише силових відомств. Докладніше про це у матеріалі «Мільйони доларів пролетіли повз таможню, або На контрабанді заробляють злочинці і силовики».

Петриківський розпис відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Через два роки школі, де навчають знаменитому мистецтву, виповниться 50 років. Чому учні школи раніше малювали на шпалерах і як можуть згодитися в мистецтві обгортки з цукерок, розповідає газета «Україна молода» у статті «Квітка з Петриківки».
XS
SM
MD
LG