Доступність посилання

ТОП новини

Президент переконаний, що позачергового засідання парламенту не буде


Про це Віктор Ющенко заявив у понеділок під час зустрічі з українськими дипломатами.


Про це Віктор Ющенко заявив у понеділок під час зустрічі з українськими дипломатами: «Я переконаний, що парламент не піде на нічне зібрання Верховної Ради, що парламент не піде в авральному режимі робити ревізію законів, які б допустили акцепт тих дій, які були зроблені поза Конституцією».

Тим часом Компартія не погоджується з порядком денним позачергової сесії, який пропонує спікер парламенту Олександр Мороз.

Про це з посиланням на лідера комуністів Петра Симоненка, повідомила прес-служба КПУ.

Водночас, як зазначає прес-служба, Компартія візьме участь у позачерговій сесії Верховної Ради, якщо Партія регіонів та Соцпартія відмовляться від участі у виборах 30 вересня.

Комуністи наполягають на тому, щоб під час сесії проголосувати за скасування депутатської недоторканності та інституту Президентства і вважають, що сьогодні реально знайти необхідні для цього 300 голосів.

Раніше голова Верховної Ради 5 скликання, лідер СПУ Олександр Мороз повідомив про проведення 4 вересня позачергової сесії Верховної Ради.

Лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова закликала розглянути під час цього засідання питання про скасування депутатської недоторканності.

Представники опозиції та Президент вкотре заявили, що вважають Верховну Раду 5 скликання нелегітимною.

Раніше прем''єр Віктор Янукович запропонував скликати позачергову сесію парламенту, на якій розглянути й ухвалити закон про скасування недоторканності та пільг для всіх високопосадовців.
XS
SM
MD
LG