Доступність посилання

ТОП новини

«Наша Україна – Народна самооборона» буде співпрацювати з Партією регіонів у наступному парламенті, але переговорів про коаліцію з нею не веде


Блок «НУ – НС» має єдиний договір про майбутню коаліційну співпрацю з партнерами по опозиції – Блоком Юлії Тимошенко, заявив лідер «Нашої України – Народної самооборони». Водночас, сказав Юрій Луценко, Партія регіонів для його блоку – «не ворог, а лише політичний опонент», і тому «Наша Україна – Народна самооборона» співпрацюватиме з «регіонами» з різних питань.

Блок «НУ – НС» має єдиний договір про майбутню коаліційну співпрацю з партнерами по опозиції – Блоком Юлії Тимошенко, і іншого немає, заявив лідер «Нашої України – Народної самооборони».

Водночас, сказав Юрій Луценко, перебуваючи в Херсоні, Партія регіонів для його блоку – «не ворог, а лише політичний опонент», і тому «Наша Україна – Народна самооборона» співпрацюватиме з «регіонами» з різних питань.

Одним із них Луценко назвав голосування про зміну до Конституції про скасування депутатської недоторканності, для успіху якого потрібно набрати дві третини голосів.

Раніше Прем’єр-міністр, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляв, що не бачить альтернативи «широкій коаліції» з «Нашою Україною» в Верховній Раді 6-го скликання.
XS
SM
MD
LG