Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: В чому особливість нинішніх передвиборчих ноу-хау? Чому страховики відмовляються страхувати партії від поразки на виборах?


Ірина Біла Київ, 4 вересня 2007 (RadioSvoboda.Ua) – Нинішня виборча кампанія не схожа на інші. Обмаль часу змушує політтехнологів вигадувати ноу-хау, розраховані на швидкий результат. Кілька найяскравіших з них виокремлює «Газета 24». Перше: викрадення чужих креативних ідей і доведення їх до абсурду. Приклад: «Український прорив» Анатолія Кінаха та Юлії Тимошенко. Друге: відверта гіпертрофована брехня і перекручування фактів. Приклад: не зважаючи на подорожчання продуктів і бензину упродовж останніх півроку головний урядовець з усміхненим обличчям впевнено звітує, що м’ясо подешевшало на 3%, бензин – на 8%. Про інші приклади і ноу-хау – в статті «Іграшкова кампанія».

Пише про «передвиборну ейфорію, у якій політики цілком підстроюють під себе економіку» і газета «Голос України». Минулий місяць, на думку газетярів, «характерний карколомними підсумками і запаморочливими прогнозами». І якщо не ходити щодня до гастроному, а тільки знайомитися з перспективними партійними програмами - враження, що українці вже живуть при комунізмі. Про реалії – в матеріалі «Бізнес на довірі».

В одну із страхових компаній звернулися політики з проханням застрахувати їхню політичну силу від поразки на виборах. І ціну ладні були заплатити чималу. Однак страховики відмовилися. Чому? Тому, інформує газета «Діло», що жодна страхова компанія сьогодні не займається страхуванням подібних ризиків, бо, як кажуть страховики «поведінку українських політиків неможливо спрогнозувати», а ще – прорахувати математичний ризик неможливо.

Нещодавно у шахтарській Горлівці відбулася знаменна, за твердженням газети «Вечірні вісті», подія: вперше в українській історії суд виніс вирок розповсюджувачам «трамалу» - аптечного препарату наркотичної дії, на котрий нині «підсіли» тисячі молодих жителів Донбасу. Більше про причини розповсюдження аптечного наркотику – у статті «Донбас «підсів» на наркотики».

Осінь – традиційна пора весіль. Про те, які весільні сукні зараз в моді, і чи завжди ціна дорівнює шику розмірковує газета «Сегодня». Стаття називається «В чому брати шлюб?».
XS
SM
MD
LG