Доступність посилання

ТОП новини

Обшук у квартирі голови Дніпровської райдержадміністрації в Києві провели за справою проти його заступників – Генпрокуратура; «Наша Україна – Народна самооборона» говорить про «політичну розправу»


Обшук у квартирі Олександра Сотникова проводився в вівторок за рішенням Печерського районного суду Києва в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно його заступників за отримання хабара. Київський штаб Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» висловив протест проти «спроб політичної розправи» над членом «Нашої України» Олександром Сотниковим.

Обшук у квартирі голови Дніпровської в місті Києві районної державної адміністрації Олександра Сотникова проводився в вівторок за рішенням Печерського районного суду Києва в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно його заступників за отримання хабара, повідомили в Генеральній прокуратурі України.

26 липня правоохоронці затримали двох чиновників Дніпровської райдержадміністрації в Києві за отримання хабара в понад 500 тисяч гривень.

Київський штаб Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» висловив у вівторок протест проти «спроб політичної розправи» над головою Дніпровської районної державної адміністрації Києва, членом «Нашої України» Олександром Сотниковим.

На думку членів блоку, всі ці «незаконні дії» є «новими спробами політичного тиску й переслідування Олександра Сотникова з боку команди мера Києва Леоніда Черновецького» та його «союзників із Партії регіонів».

За інформацією прес-служби фракції «Наша Україна» в Київраді, сам Сотников «не є ні затриманим, ні підозрюваним, ні обвинуваченим за жодною кримінальною справою».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG