Доступність посилання

ТОП новини

МЗС України має намір домагатися, щоб Польща видавала українцям довгострокові і багаторазові візи


Українське МЗС також має намір домагатися поширення пом’якшених умов видачі віз для максимальної кількості категорії громадян, а ще уможливити безперешкодне перетинання кордону мешканцями прикордонних районів, щоб домогтися максимально спрощеного візового режиму для українців.

Як повідомив перший заступник міністра закордонних справ Володимир Огризко, він зустрічався з заступником голови польського МЗС Павлом Ковалем на Економічному форумі в Криниці в Польщі і обговорив із ним майбутні переговори про візовий режим між Україною й Польщею в зв’язку з її вступом до «шенгенської зони».

Огризко нагадав, що планована суворість правил видачі віз для українців пов’язана з суворішими вимогами правил «шенгену», які повинна впровадити Польща.

Однак, за його славами, у рамках двосторонніх українсько-польських відносин є можливість і пом’якшити перехідний період видачі віз до вступу Польщі до «шенгенської зони», і домогтися сприятливіших умов із 2008 року.

Українське МЗС також має намір домагатися поширення пом’якшених умов видачі віз для максимальної кількості категорії громадян, а ще уможливити безперешкодне перетинання кордону мешканцями прикордонних районів, щоб домогтися максимально спрощеного візового режиму для українців, передає слова Огризка агентство «Українські новини».
XS
SM
MD
LG