Доступність посилання

ТОП новини

Микола Рудьковський заперечує повідомлення керівництва СБУ, що він не був на засіданні Антитерористичного центру


Його викликали на засідання Антитерористичного центру при СБУ в п’ятницю, щоб він дав пояснення з приводу своєї заяви на телебаченні, ніби Секретаріат Президента готує масштабний теракт, який мав би призвести до великої кількості жертв. Після цього засідання виконувач обов’язків голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив, що СБУ констатувала відсутність у Мінтрансу інформації щодо можливої підготовки терактів. Він також повідомив, що міністр на засідання не прибув, а прислав замість себе одного з заступників.

Міністр транспорту і зв’язку розцінює таку заяву як «цілеспрямовану спробу його дискредитації», повідомила в суботу прес-служба міністерства.

Миколу Рудьковського викликали на засідання Антитерористичного центру при СБУ в п’ятницю, щоб він дав пояснення з приводу своєї заяви на телебаченні, ніби Секретаріат Президента готує масштабний теракт, який мав би призвести до великої кількості жертв.

Після цього засідання виконувач обов’язків голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив, що СБУ констатувала відсутність у Мінтрансу інформації щодо можливої підготовки терактів.

Він також повідомив, що міністр на засідання не прибув, а прислав замість себе одного з заступників.

За словами керівника СБУ, Служба безпеки звернеться з приводу заяв Рудьковського до Прем’єр-міністра, Генеральної прокуратури і профільного віце-прем’єра.

Наливайченко також сказав, що Рудьковський відповідатиме за законом за таку серйозну заяву.

Раніше начальник прес-центру Служби безпеки України Марина Остапенко в інтерв’ю Радіо Свобода нагадала: «Якщо громадянин України з якихось особистих або політичних міркувань надає завідомо неправдиву інформацію, то Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність і покарання до семи років позбавлення волі».
XS
SM
MD
LG