Доступність посилання

ТОП новини

Білоруський опозиціонер отримав 17 діб арешту і штраф у майже 300 доларів за підтримку однодумця


Загалом під будинком суду в Барановичах на кілька годин затримали понад 10 активістів опозиції. Активісти зібралися висловити підтримку їхньому однодумцеві, якого судять за діяльність від імені незареєстрованої організації «Молодий фронт». Їх судитимуть 14 і 22 вересня за «участь у несанкціонованому мітингу» і за «дрібне хуліганство».

Павал Сев’ярінец став першим, хто отримав такий великий термін адміністративного ув’язнення за новим законодавством.

15 діб йому дали за організацію мітингу в понеділок на підтримку іншого опозиційного діяча, якого судять у місті Барановичі, ще дві доби додали за «дрібне хуліганство»: один із міліціонерів посвідчив, буцім Сев’ярінец дмухав у свисток.

Загалом під будинком суду в Барановичах на кілька годин затримали понад 10 активістів опозиції.

Їх судитимуть 14 і 22 вересня за «участь у несанкціонованому мітингу» і за «дрібне хуліганство».

Активісти зібралися висловити підтримку їхньому однодумцеві Ярославу Грищені, якого судять у Барановичах за діяльність від імені незареєстрованої організації «Молодий фронт».

Як очікують, вирок йому винесуть у вівторок.

Міліція також ненадовго затримала фотокореспондентів агенцій «Ройтерз» та «Франс прес» і кореспондента Радіо Свобода, які висвітлювали подію.

Світова спільнота неодноразово звинувачувала Президента Білорусі Аляксандра Лукашенка у переслідуванні політичних опонентів.
XS
SM
MD
LG