Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Що буде, коли всі передвиборчі гасла втіляться? Чи дійсно Ялтинський заповідник підпалив випадковий турист?


Ірина Біла Київ, 12 вересня 2007 (RadioSvoboda.Ua)


Які соціальні передвиборні обіцянки є типовими? Що буде, якщо раптом політики дотримаються своїх передвиборних гасел? Відповіді в експертів з’ясовувала «Газета по-українськи». Так, на думку аналітиків з Фонду суспільної безпеки – якщо всі передвиборчі обіцянки будуть виконані, Україну чекатиме повторення 1994 року, а саме: зростання цін і божевільна інфляція. Бо нереально за нинішніх темпів виробництва й ефективності праці мати таке соціальне навантаження на тих, хто працює. Ніяка тіньова економіка не забезпечить троєкратне зростання пенсій та п’ятикратне – зарплат.

Щодня і щогодини мільйони інтернетників піддаються нав’язливим рекламним атакам. «Спам» приходить через листи і форуми, ICQ і чати, змушуючи багатьох людей подивитися на проблему непротивлення злу насиллям під зовсім іншим кутом. Чим керуються люди, розсилаючи «спам» і яку шкоду це може завдати пересічному користувачу комп’ютера? Про це розповідає «Газета 24» у статті «Недорахувавшись гаманця».

В цьому ж числі «Газета 24» пропонує спец репортаж із Ялтинського заповідника. В підзаголовку «Невипадкова пожежа» видання знайомить з думкою кримських екологів, які переконані, що причина нещодавніх пожеж – аж ніяк не бажання туриста привернути до себе увагу. Адже запалахкотіло одночасно в шести (!) місцях Ялтинського заповідника.

Чим ближче вибори, тим частіше маловідомі соціологічні компанії публікують результати якихось соцопитувань, що вельми віддалені від рейтингів знаних соціологічних структур. Такі служби прогнозують проходження в парламент цілої когорти партій, про які пересічні виборці можуть і не здогадуватись. Про те, хто стоїть за цими дослідженнями – в статті «Війна цифр»: фальшиві рейтинги атакують», яку друкує газета «Сегодня».

Найближчим часом навколо центру Києва побудують десятки 50-100-поверхових хмарочосів. Докладніше про те, хто їх проектує і звідки почнуть будувати розповідає газета «Факти».
XS
SM
MD
LG