Доступність посилання

ТОП новини

Уряд Росії пішов у відставку, Президент пропонує на нового прем’єра голову фінансової розвідки


Нижня палата парламенту може розглянути кандидатуру Віктора Зубкова вже в п’ятницю. Раніше в середу дотеперішній Прем’єр-міністр Росії Михаїл Фрадков зробив подання Президентові Росії про відставку уряду. Владімір Путін задовольнив це прохання і погодився, що відставка уряду була необхідною для реструктуризації російської системи влади напередодні виборів.

Про кандидатуру нового голови уряду повідомив голова нижньої палати російського парламенту, Державної Думи, Борис Ґризлов.

«Наразі Зубков Віктор Олексійович обіймає посаду керівника Російської служби фінансового моніторингу. Він пройшов великий життєвий шлях: 30 років його професійної діяльності були пов’язані з Ленінградською областю», – сказав спікер Держдуми.

За його словами, нижня палата парламенту може розглянути кандидатуру Віктора Зубкова вже в п’ятницю.

Раніше в середу дотеперішній Прем’єр-міністр Росії Михаїл Фрадков зробив подання Президентові Росії про відставку уряду.

«Думаю, з мого боку було б правильним виступити з ініціативою звільнити посаду голови уряду, щоб у вас не було жодних обмежень в ухваленні рішень щодо побудови владної конфігурації у зв’язку з політичними подіями, які мають відбутись», – заявив Фрадков голові держави.

Фрадков перебував на посаді прем’єра з березня 2004 року.

Владімір Путін задовольнив це прохання і погодився, що відставка уряду була необхідною для реструктуризації російської системи влади напередодні виборів.

«Можливо, нам усім разом треба поміркувати про те, як збудувати структуру влади і керівництва, щоб вони краще відповідали передвиборчому періодові і підготували країну до періоду після виборів до парламенту і після президентських виборів у березні 2008 року», – сказав він.

На початку грудня в Росії мають відбутися парламентські вибори, а на початку березня наступного року – президентські.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG