Костас Караманліс
Зокрема, грецька газета Тo Еthnos зауважує, що вибори стали «великою поразкою для партії «ПАСОК». Грецька соціалістична партія проходить через безпрецедентну стадію внутрішньої кризи. Громадяни Греції знову обрали консервативний уряд, незважаючи на фінансові скандали та вбивчі пожежі у серпні. Партія «ПАСОК» шокована. Ця історична партія, що дала грекам нову надію 1981 року завдяки її лідеру Андреасові Папандреу, тепер приваблює лише розчарований електорат. А дехто наважився проголосувати за більш консервативні партії, зокрема комуністичну, що виграла від голосів молоді внаслідок торішніх студентських заворушень. Інші, крайні праві, вперше потрапили до парламенту. Цей чинник важливий, зокрема у світлі дипломатичних стосунків із сусідами, такими як Македонія та Туреччина».
Британська Independent теж пише про потрапляння до парламенту крайніх правих: «Результати вказують, що громадське обурення рівнем протидії пожежам підштовхнуло багатьох виборців до менших партій. Зокрема, це збільшило підтримку партії «Лаос» із її сумішшю націоналістичної, ксенофобської та популістської риторики… Це… значна зміна в політиці країни, адже вперше за останні 30 років і вдруге в історії сучасної Греції крайні праві отримали місця у парламенті».
А німецька Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung окреслює завдання, що стоїть перед прем''єром Костасом Караманлісом у другу каденцію на цій посаді: «У наступні роки він муситиме реформувати напівзруйновану пенсійну систему країни. У Греції існує майже 200 різних пенсійних фондів: таксисти, прибиральники сміття та журналісти – всі мають свої окремі фонди. Багато з них є не ефективними. Та навіть дехто з тих, котрі голосували за нього, сумніваються, що Караманліс матиме сміливість здійснити зміни і залишитися у грецькій історії як Костас-реформатор».