Доступність посилання

ТОП новини

Чому в Україні дорожчають продукти? На що варто звертати увагу, створюючи новий творчий проект? Чому українські олігархи не поспішають продавати свої телеканали?


Ірина Біла Чому в Україні дорожчають продукти? На що варто звертати увагу, створюючи новий творчий проект? Чому українські олігархи не поспішають продавати свої телеканали? Про все читайте в сьогоднішній українській пресі.

Діалог із продавцями на тему «Чому так дорого?», який зазвичай буває доволі беззмістовним, нині має яскраво виражений політичний підтекст. Обвальне подорожчання продуктів харчування спричинила інфляція, яку, як стверджує газета «Україна молода», роздмухує уряд Віктора Януковича методом «ручного» управління економікою. Проте методом тиску можна «тримати» ціни щонайбільше місяць. Після цього, навпаки, розпочнеться стрімке зростання, попереджають газетярі.

Створюючи творчий (телевізійний, літературний, художній) проект, важливо не помилитися з назвою і сюжетом. Інакше, як попереджає газета «Діло», не виключено, що схожий проект уже існує, і вас можуть зарахувати до плагіаторів, та ще й змусити виплатити «енну» суму грошової компенсації. Про конкретні приклади – в статті «300 тисяч за плагіат».

Генеральний директор ICTV Олександр Богуцький розповідає в «Інвестгазеті», чому українські олігархи не поспішають продавати свої телеканали. Лише за минулий рік ринок телереклами виріс більш ніж у півтора раза і становить нині 390 мільйонів доларів. Серед іншого Богуцький обурюється тим, що нині мегазірки телеекрану не мають жодних зобов’язань перед тими, хто зробив їх відомими. Йдеться передусім про Савіка Шустера, який іще «два роки тому не розумів української мови і не відрізняв Вітренко від Тимошенко».

Дизайнер Оксана Караванська завжди пропагувала жіночність, зазначає «Газета 24». Цю головну рису її колекції встигли оцінити клієнтки, серед яких і перша леді країни – Катерина Ющенко. Про те, як за останній час змінилася мода і українські модниці, модельєр розповіла в інтерв’ю під назвою «Оксана Караванська: Чоловіки важче піддаються на авантюри».

Осінь, дощ, парасоля — від цього ланцюжка зараз нікуди не подітися. Якщо на перші два чинники ми вплинути не можемо, то вибір красивої і якісної парасолі залежить від нас. Про те, як це правильно зробити, розповідає газета «Сегодня». Стаття називається «Мобільний „дах“».
XS
SM
MD
LG