Доступність посилання

ТОП новини

Американські військові експерти у вівторок побували на радіолокаційної станції у Ґабалі в Азербайджані, щоб ознайомитися з її можливостями


Росія, котра орендує цей об’єкт, запропонувала Сполученим Штатам спільно використовувати Ґабалинську станцію як альтернативу планам Вашингтона розташувати в Європі елементи американської системи протиракетної оборони. Раніше представники США заявляли, що ймовірне спільне використання радіолокаційної станції в Ґабалі в жодному разі не виключає їхніх планів щодо ПРО в Східній Європі.

Росія, котра орендує цей об’єкт, запропонувала Сполученим Штатам спільно використовувати Ґабалинську станцію як альтернативу планам Вашингтона розташувати в Європі елементи американської системи протиракетної оборони.

Керівник групи американських експертів генерал Патрік О’Рейлі заявив: «Мета нашого візиту в Ґабалу – подивитися на місце, які можливості цього радару, щоб повністю зрозуміти пропозицію Росії. Тут складні радари, складні системи. Нам показали, що вони працюють, однак потрібно ще проаналізувати, наскільки вдало вони можуть взаємодіяти з американською системою – і на це потрібний час».

Раніше представники США заявляли, що ймовірне спільне використання радіолокаційної станції в Ґабалі в жодному разі не виключає їхніх планів щодо ПРО в Східній Європі.

Матеріал до теми:

• Переговори навколо ПРО в Азербайджані
XS
SM
MD
LG