Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ вважає намір народних депутатів 5-го скликання зібратися на засідання в парламенті 20 вересня незаконною передвиборною саморекламою


«Щодо сесії, яку збирається провести Мороз, на мій погляд, це невід''ємна частина рекламної кампанії соціалістів, комуністів і Партії регіонів, на яку незаконно витрачаються державні кошти», – наголосила Юлія Тимошенко.

Відповідну заяву зробила у середу в Дніпропетровську Юлія Тимошенко.


«Щодо сесії, яку збирається провести Мороз, на мій погляд, це невід''ємна частина рекламної кампанії соціалістів, комуністів і Партії регіонів, на яку незаконно витрачаються державні кошти», – наголосила Тимошенко, слова якої цитує прес-служба її блоку.

Лідерка БЮТу нагадала, що відповідно до законодавства, на кампанію з виборів дозволяється витрачати гроші тільки з фонду партій.

«Якщо незаконно збираються витрачати державні кошти на трансляцію й на забезпечення роботи нелегітимної Верховної Ради, тоді, безумовно, за це повинна настати відповідальність перед законом», – зазначила Юлія Тимошенко.

******** 20 вересня народні депутати 5-го скликання планують зібратися в парламенті для розгляду проекту державного бюджету на 2008 рік.

Представники опозиція, а також і Президент Віктор Ющенко вже не раз наголошували, що розпущена Верховна рада є нелегітимною.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG