Доступність посилання

ТОП новини

У яку суму обходиться соціологічне опитування і за скільки його можна сфальсифікувати? Чому збираються вивести з Києва туберкульозні лікувальні центри?


Ірина Біла У яку суму обходиться соціологічне опитування і за скільки його можна сфальсифікувати? Чому збираються вивести з Києва туберкульозні лікувальні центри? Про це, серед іншого, пише сьогодні українська преса.

Підготовка до дострокових виборів у завершальній стадії. Значна кількість дільничних комісій не встигла провести своє перше засідання до 17 вересня – останнього терміну, який відведений календарним планом. Як готуються позачергові вибори і чи правдиві чутки про їхній саботаж, розповідає газета «Україна молода».

За 50 тисяч доларів партія чи блок може замовити соціологічне дослідження, за 30 тисяч – сфальсифікувати його дані. Наводячи такі цифри, газета «Діло» стверджує, що одна з особливостей нинішньої виборчої кампанії – мовчання великих соціологічних фірм, таких як Центр імені Разумкова і Київський міжнародний інститут соціології. Вони навіть під тиском замовників не оприлюднили своїх досліджень. Чому? Про це – в статті «Що приховують соціологи».

Оцінка політичної ситуації в Україні, прогноз результатів парламентських виборів, що очікує країну, якщо парламент не запрацює та перспективи створення коаліції з погляду академіка Національної академії наук Мирослава Поповича пропонує газета «Голос України». Стаття називається «Перевага однієї з сил буде в якихось кількох відсотках».

За рахунок фальсифікацій деякі політичні сили планують підкоригувати кількість голосів на свій бік. А їхніми жертвами стануть непарламентські партії. Про це пише газета «Факти» у статті «Фаворити виборчих перегонів допускають можливість фальсифікації результатів голосування?»

За даними газети «Вечірні вісті», столичний голова Леонід Черновецький ініціює перенесення всіх київських туберкульозних лікувальних центрів за межі столиці. Мотивується це не турботою про здоров’я киян, а… високою ціною на землю, котру займають ці установи. Подробиці – в матеріалі «Черновецький допомагає мікробові Коха».
XS
SM
MD
LG