Доступність посилання

ТОП новини

Президент України Вiктор Ющенко впевнений, що в новому парламентi буде створено коалiцiю демократичних сил


«Я бачу перспективу лише одну - коалiцiя демократичних сил. Крапка. Щоб не було там далi мiфiв i домислiв», - сказав вiн у середу у Львовi пiд час телемосту на тему «Завдання для майбутнього уряду» за участю жителiв Чернiвцiв, Луцька, Тернополя, Iвано-Франкiвська та Львова.

Президент наголосив, що демократичнi сили мають об''єднатися навколо таких нацiональних прiоритетiв як полiтична стабiльнiсть, розвиток української мови, єднiсть нацiї, антикорупцiйна боротьба, європейська iнтеграцiя, соцiальнi програми.

На запитання, чи гарантує Президент, що пiсля виборiв Блок Юлiї Тимошенко i блок «Наша Україна - Народна самооборона» пiдпишуть угоду, Ющенко сказав: «Я це можу зробити. Вiдповiдну угоду пiдписано».

Президент нагадав, що БЮТ i НУ-НС підписали угоду в лютому. «Ключовi принципи формування цiєї коалiцiї вже висловлено у двостороннiй угодi. Нюанси, якi стосуються iнструментарiю або вирiшення певних пiдходiв, - це питання, яке сьогоднi може вирiшуватися вже на рiвнi робочих груп однiєї та iншої полiтичної сили», - наголосив глава держави.
XS
SM
MD
LG