Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 02:16

На Дніпропетровщині заклеєна вся політична реклама, крім Партії регіонів


Юлія Рацибарська Дніпропетровськ, 26 вересня 2007 р. (RadioSvoboda.Ua) - На Дніпропетровщині від виборів потерпають білборди. Уночі, якраз напередодні приїзду в регіон Прем’єр-міністра Віктора Януковича, невідомі заклеїли папером придорожню рекламу всіх політичних сил, окрім Партії регіонів.

25.09.2007
60 заклеєних папером своїх білбордів в області нарахували представники обласного штабу «Нашої України», найбільше їх у Павлограді, там навіть не обминули білбордів з соціальними ініціативами Президента. Голова обласної організації «Нашої України» Віктор Гноєвий бачив, що потерпіла не тільки «нашоукраїнська» реклама, а й Мороза, Литвина, Супрун та БЮТу.

Пан Гноєвий каже, враховуючи масштаби акції, вона була спланована заздалегідь, потребувала великої кількості людей та спецтранспорту. Відтак робить висновок про причетність до цього політичних опонентів: «Витоки цього йдуть від Партії регіонів. Вони бачать, що в області не отримають такого результату, якого очікували, таким чином хочуть визначити свою присутність Партії регіонів. Хочуть показати своєму лідерові, що Дніпропетровщина – це край, де панує Партія регіонів, інших партій немає».

Той самий білборд 26.09.2007
Однак довести причетність Партії регіонів до нівечення реклами, каже пан Гноєвий, важко. Відтак судитися будуть з рекламними компаніями, відповідальними за розміщення агітації. Саме з ними укладали договори і платили гроші, щоб реклама висіла до 28-го вересня. У штабі «Нашої України» також заявляють, що очікують реакції від Партії регіонів негайної – принаймні засудження некоректних методів передвиборної боротьби.

Робити такі заяви дніпропетровські «регіонали» не налаштовані. Представник штабу Олексій Тишкін каже, що вони самі цієї ночі стали жертвою нечесних передвиборчих технологій – хтось заліпив місто фальшивими листівками з нібито гаслами Партії регіонів, які дискредитують їхню політичну силу. Пан Тишкін:

«Я не знаю, хто за цим стоїть, але я знаю, що Партія регіонів не причетна до жодної провокації і фальсифікації. Ми самі стикаємось з проблемами – вночі і зранку все місто було заклеєне фальшивками. І ми навіть затримали представників з іншої області, які приїхали спеціально, щоб це робити».

На цьому, як виглядає, війна білбордів не завершиться. Принаймні, у штабі «Нашої України» заявляють – не виключено, що у неділю, коли агітувати вже буде заборонено, в місті таким же дивним чином можуть відновити придорожню рекламу помаранчевих – щоб насолити ще в сам день виборів.
XS
SM
MD
LG