Доступність посилання

ТОП новини

У Тбілісі близько 5 тисяч прихильників опозиції протестували проти арешту колишнього міністра оборони


Іраклія Окруашвілі затримали в четвер за звинуваченнями у відмиванні коштів та корупції, але опозиціонери вважають арешт політичним. Раніше цього тижня Окруашвілі заснував власний опозиційний рух і виступив із гострою критикою Президента Грузії Михеїла Саакашвілі та звинуватив його в узурпації влади, порушенні прав людини та організації вбивств політичних опонентів.

Вони також вимагали проведення дострокових президентських і парламентських виборів, повідомила грузинська служба Радіо Свобода.

Іраклія Окруашвілі затримали в четвер за звинуваченнями у відмиванні коштів та корупції, але опозиціонери вважають арешт політичним.

Раніше цього тижня Окруашвілі заснував власний опозиційний рух і виступив із гострою критикою Президента Грузії Михеїла Саакашвілі та звинуватив його в узурпації влади, порушенні прав людини та організації вбивств політичних опонентів.

Це найбільші мирні антиурядові протести з часів приходу до влади Саакашвілі внаслідок «революції троянд» у 2003 році.

Член владної в Грузії партії «Єдиний національний рух» Ґіґа Бокерія попередив сьогодні, що влада застосує силу для розгону демонстрантів у разі насильства під час антиурядових протестів.

Президент Михеїл Саакашвілі закликав демонстрантів утриматися від насильства.

Мітинг у п’ятницю відбувся й закінчився мирно.
XS
SM
MD
LG