Доступність посилання

ТОП новини

Партія регіонів має намір оскаржити рішення суду про законність агітації Президента за блок «Наша Україна – Народна самооборона»


Раніше в п’ятницю Окружний адміністративний суд Києва скасував постанову ЦВК про визнання незаконним проведення передвиборної агітації Президентом Віктором Ющенком за Блок «Наша Україна – Народна самооборона». Таким чином своїм рішенням суд визнав, що Віктор Ющенко має право проводити передвиборну агітацію, бо законом це не заборонено. Водночас суд визнав, що ЦВК, ухвалюючи таке рішення, перевищила свої повноваження і порушила законодавство. У ніч із 21 на 22 вересня ЦВК визнала незаконною участь Президента України Віктора Ющенка в передвиборчій агітації за блок «Наша Україна – Народна самооборона» і зобов’язала його утриматися від цього під час виборчого процесу.


У повідомленні прес-служби Партії Регіонів мовиться, що «рішення Окружного адмінсуду Києва не набуло чинності», тому Віктор Ющенко «повинен утриматися від ведення передвиборної агітації».

Партія регіонів має намір оскаржити рішення Окружного адміністративного суду Києва про законність агітації Президента за блок «Наша Україна – Народна самооборона»у Вищому адміністративному суді.

Партія стверджує, що Президент продовжує вести агітаційну роботу.

Раніше в п’ятницю Окружний адміністративний суд Києва скасував постанову ЦВК про визнання незаконним проведення передвиборної агітації Президентом Віктором Ющенком за Блок «Наша Україна – Народна самооборона».

Таке рішення ухвалила колегія з трьох суддів.

Таким чином своїм рішенням суд визнав, що Віктор Ющенко має право проводити передвиборну агітацію, бо законом це не заборонено.

Водночас суд визнав, що ЦВК, ухвалюючи таке рішення, перевищила свої повноваження і порушила законодавство.

Представник НУ-НС Андрій Богдан допустив, що рішення суду може бути оскаржене у Вищому адміністративному суді.

У ніч із 21 на 22 вересня ЦВК визнала незаконною участь Президента України Віктора Ющенка в передвиборчій агітації за блок «Наша Україна – Народна самооборона» і зобов’язала його утриматися від цього під час виборчого процесу. Це рішення ЦВК ухвалила, розглянувши скаргу Соціалістичної партії України.

15 вересня у Львові Віктор Ющенко закликав виборців підтримати на виборах блок «Наша України – Народна самооборона». «Я прошу вас на виборах підтримати мою команду – блок „Наша Україна – Народна самооборона“», – заявив тоді голова держави.
XS
SM
MD
LG