Доступність посилання

ТОП новини

У Луганську спостерігачі виявили факт тиску на виборців, повідомляє кореспондент Радіо Свобода


Заступник голови обласного штабу блоку «Наша Україна – Народна самооборона» В’ячеслав Серпокрилов продемонстрував Радіо Свобода аркуші з номерами гуртожитків та підписами кураторів. За його словами, група кураторів чинила опір і знищила частину документів.

Студенти луганського Аграрного університету учора віддавали голоси організовано. За інформацією обласного штабу блоку «Наша Україна – Народна самооборона», куратори з викладачів супроводжували студентів до самих дільниць. Потім куратори звітувались про зроблене і ставили підписи у спеціальних відомостях.

Заступник голови обласного штабу блоку «Наша Україна – Народна самооборона» В’ячеслав Серпокрилов продемонстрував Радіо Свобода аркуші з номерами гуртожитків та підписами кураторів. За його словами, група кураторів чинила опір і знищила частину документів. «Ми приїхати на територію Аграрного університету і побачили викладачів, які збирали підписи від кураторів студентських груп. Куратор відповідав за те, щоб довести групу виборців до виборчої дільниці, щоб вони проголосували за Партію регіонів», – заявив В’ячеслав Серпокрилов

Партія регіонів поки що цю інформацію не коментує.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG