Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: На які крісла в новому уряді претендує блок НУ-НС? Скільки депутатів 5-го скликання не потраплять у новий парламент?


Ірина Біла Київ, 3 жовтня 2007 (RadioSvoboda.Ua)


«Наша Україна – Народна самооборона» претендують на силовий блок у новому уряді. А питання економіки, соціальної політики вважають за потрібне віддати під опіку блоку Юлії Тимошенко. Про конкретні посади в газеті «Діло» розповідає один зі спікерів «Нашої України – Народної самооборони» Микола Оніщук.

У цьому ж числі газетярі «Діла» підрахували, що дострокові вибори лишать поза стінами парламенту 150 депутатів 5-го скликання. Особливо багато їх серед Партії регіонів. Із 186 членів фракції в нову Раду не потраплять близько 80 парламентаріїв. Адже керівництво партії розраховувало, що частина депутатів увійде в наступний уряд, звільнивши місця в списку для наступних номерів. Стаття називається «Прощання з Радою».

«Жодна з партій чи блоків, котрі пройшли до Верховної Ради, не спроможні сформувати стабільну більшість у новому парламенті», – пише газета «Факти». Докладніше з прогнозами політологів можна ознайомитись у рубриці «Підрахували – просльозились».

Старий солдатський вислів «тримайся до кухні ближче, а від начальства подалі» для сучасної української армії вже не актуальний. І все тому, переконує газета «Факти», що минулого року з ініціативи міністра оборони Анатолія Гриценка розпочатли експеримент із забезпечення військовиків харчуванням цивільними підприємствами. Чи пішло це на користь солдатам, про це йдеться у рубриці «Не хлібом єдиним».

«Все більше підлітків учиняють жорстокі злочини», – стверджує «Газета 24». Видання зазначає, що кількість підлітків-серійних убивць збільшується в усьому світі. Нині ж в 11 українських виховних колоніях утримують близько 3 тисяч неповнолітніх, із них 10% – за нанесення тяжких тілесних ушкоджень або вбивство. Про конкретні приклади недитячої жорстокості йдеться у статті «Чисто соціальне вбивство».

«Бомжів перерахують» – у статті під таким заголовком газета «Сегодня» розповідає, як столична влада планує зменшити в місті кількість людей без певного місця проживання.
XS
SM
MD
LG