Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Хто з високопосадовців причетний до скандалу з «Елітою-центром»?


Ірина Біла Київ, 4 жовтня 2007 (RadioSvoboda.Ua)


До скандалу зі столичною «Елітою-центр» причетний Леонід Черновецький, стверджує в газеті «Діло» колишній чільник Бюро Інтерполу в Україні Кирило Куликов. Він каже, що київський голова вже переводить свої активи в готівку і готується залишити столицю. За даними колишнього міліціонера, вже ведуться перемови щодо продажу «Правекс-банку». Та й земельні ділянки мер роздає останнім часом не просто так, наголошує Кирило Куликов. Матеріал називається «В офісі «Еліти-центру» працювали касири «Правекс-банку».

45 років тому студент Івано-Франківського медінституту Анатолій Потопальський створив препарат на основі чистотілу, який при потраплянні в організм зупиняв розмноження ракових клітин. Втім, як зазначає газета «Україна молода», розробка так і не отримала «зеленого світла». Ліцензії на виготовлення препарату винахіднику не вдалося отримати й досі. Препарат, який пригнічує ріст онкологічних утворень, майже півстоліття не може пробитися на фармацевтичний ринок. Про це йдеться у статті «Контрацептив для ракової клітини». Сьогодні День захисту тварин. Як інформує газета «Голос України», українці посідають одне з чільних місць у світі разом із Росією та США за чисельністю домашніх тварин. Практично в кожній третій родині живуть «брати менші». Тим часом про День захисту тварин більшість українців ніколи не чули. А щорічні акції до цього дня проводять переважно в... зоопарках.

Не до святкування зараз одному з найвідоміших зоопарків України «Казка», що поблизу Ялти. Як розповідає «Газета 24», він зараз закритий для відвідувачів. Причина: забудова навколо зоопарку, яку, незаконно, на думку керівництва парку тварин, дозволила місцева влада. Стаття називається «Казці» кінець».

Нові правила утримання собак у Києві готує столична влада. Серед запланованого – обов’язкове тестування агресивних порід собак, а також їхніх господарів. Про це розповідає газета «Факти».

«Факти» повідомляють також, що в Києві продали найдорожчу в Україні пляшку червоного вина, вартістю 102 тисячі гривень.
XS
SM
MD
LG