Доступність посилання

ТОП новини

У Душанбе сьогодні та завтра відбудуться три саміти


У столиці Таджикистану почнуться засідання представників СНД, Євразійського економічного співтовариства та організації Договору про колективну безпеку членів СНД. Українську делегацію на саміті СНД очолює міністр закордонних справ Арсеній Яценюк.

Міністри закордонних справ країн-учасниць СНД
У столиці Таджикистану почнуться засідання представників СНД, Євразійського економічного співтовариства та організації Договору про колективну безпеку членів СНД.

Українську делегацію на саміті СНД очолює міністр закордонних справ Арсеній Яценюк.

У рамках самітів відбуватимуться також двосторонні зустрічі.

Міністр закордонних справ України планує зустрітися з президентами кількох держав, зокрема, з президентом Росії Владіміром Путіним. Під час зустрічі планується обговорити питання підготовки засідання Міждержавної комісії «Ющенко-Путін».

Окрім того, Арсеній Яценюк зустрінеться з міністром закордонних справ Росії Серґеєм Лавровим та обговорить підготовку зустрічі в Белгороді 18 жовтня.

Президент Росії Владімір Путін обговорить із президентом Білорусі Альяксандром Лукашенком питання співпраці в енергетичній сфері. Не виключається, що з наступного року ціна за російський газ для Білорусі знову зросте.

Матеріал до теми:

• Засідання Ради глав держав СНД в Душанбе: які питання цікавлять Україну?

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG