Доступність посилання

19 Листопад 2017, Київ 22:24

Американські конгресмени привітали український народ з проведенням вільних, чесних, відритих і прозорих парламентських виборів


Резолюцію з цього приводу вніс на ухвалення конгресу США голова Комісії з питань безпеки і співпраці в Європі (Гельсінська комісія США) Елсі Гастінґс.

Резолюцію з цього приводу вніс на ухвалення конгресу США голова Комісії з питань безпеки і співпраці в Європі (Гельсінська комісія США) Елсі Гастінґс.

За словами резолюції, конгресмени закликають сформувати уряд, який представлятиме волевиявлення українських виборців та посприяє стабільності і демократичному розвитку.

У документі американські законодавці висловлюють «вагому та тривалу підтримку зусиллям українського народу стосовно зміцнення досягнень Помаранчевої революції посиленням пошанування прав людини, верховенства права, включно з незалежним судочинством».

Конгресмени вважають, що консолідація демократії і верховенства права та боротьба з корупцією посилять незалежність і суверенітет України та її прагнення до повної інтеграції із Заходом.

Голова Комісії з питань безпеки і співпраці в Європі (Гельсінська комісія США) Елсі Гастінґс також зазначив, що Конгрес США продовжуватиме працювати для зміцнення двосторонніх американсько-українських відносин.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG