Доступність посилання

ТОП новини

Лідер донецьких соціалістів вимагає змін у керівництві СПУ. Донецький обком проти.


Тарас Москалюк Донецьк, 9 жовтня 2007 р. (RadioSvoboda.Ua) – Керівництво донецької обласної організації Соціалістичної партії не підтримує вимоги лідера донецького міського осередку СПУ Олександра Іващенка змінити керівництво партії. Іващенко наполягає, що новим лідером українських соціалістів замість Олександра Мороза має стати Василь Волга.

Для його донецьких колег по партії вимога Олександра Іващенка не стала несподіванкою. У місцевому обласному комітеті СПУ стверджують, що за спиною пана Іващенка стоїть фігура Василя Волги, який неодноразово натякав, що крісло партійного лідера вже пора віддавати молодим, тобто йому.

У донецькій міській організації СПУ відмовились коментувати заяву свого лідера, мотивуючи тим, що заяву зроблено саме від імені пана Іващенка, а не від усієї організації. Олександра Іващенка сьогодні немає в Донецьку. Він перебуває у Чернівцях на похороні своєї сестри.

Обком за Мороза!

В обласному комітеті соціалістів були категоричними. Голова обкому Марина Вайсер каже, що особисту справу Іващенка незабаром розглядатимуть на загальних зборах. «У нас багато хто говорить про заміну лідера, при цьому забуває, що результати виборів — це маленька частинка тієї роботи, яку провів кожен із нас. Тому заява донецького міському, як воно оголошене, має не зовсім легітимний характер за нашим уставом».

У донецькому обкомі також наполягають, що одна з ключових осіб у СПУ – директор Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча Володимир Бойко категорично не підтримує заяву Іващенка і єдиним лідером партії бачить лише Олександра Мороза. На цьому наполягає секретар обкому, один із найдосвіченіших соціалістів Олег Рибаков.

«Володимир Семенович Бойко зробив великий внесок під час виборчої кампанії. Він завжди стояв на позиціях соціальної справедливості. Він сьогодні категорично не підтримує позицію міському та особисто Василя Волги».

Колеги Александра Іващенка наполягають, що заяву зроблено під тиском Василя Волги. Але чи так це насправді, Олександр Іващенко може підтвердити лише за кілька днів.
XS
SM
MD
LG